Wybierz rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań

Wykonujemy strony internetowe w oparciu o system zarządzania treścią CMS!
Głównym narzędziem przy wykonywaniu stron internetowych przez nas, jest CMS WordPress, oraz własne autorskie systemy napisane we frameworku Laravel.

Przy połączeniu nowoczesnych technologi i wiedzy powstają wyjątkowe strony internetowe.

Dalczego WordPress?
Skierowany dla klientów gdzie jest potrzebna szybka strona internetowa, typu wizytówka, nie duża strona firmowa. Wszystkie szablony do wordpress’a robimy sami dlatego masz pewność, że Twoja strona jest niepowtarzalna.
Laravel
Zapewne się zastanawiasz co to jest, jest to nowoczesny rdzeń aplikacji internetowej napisany w języku PHP, dzięki połączeniu Laravela i doświadczenia, jesteśmy wstanie zbudować każdą potężną aplikację internetową, wykorzystywaną przy złożonych dużych projektach.

Sklepy internetowe

Nasza firma zaprojektuje dla Państwa nie powtarzalny i funkcjonalny sklep internetowy, który będzie połączeniem najnowszych technologi internetowych z platformą handlową

  • zajmujemy się również integracją sklepów internetowych z platformami handlowymi
  • ​SUBIEKT, WF-MAG, OPTIMA, SYMFONIA PREMIUM i FORTE

 

Reklama i Marketing

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie i reklama w internecie to trafiłeś w dobre miejsce. Posiadamy odpowiednie narzędzia i rekomendacje klientów, potrafimy dobrać zawartość strony tak by klienci szybko odnajdowali Twoje produkty lub usługi.
Dziedzina dość ważna w dzisiejszych czasach, jej głównym aspektem jest poprawa relacji z klientem, który odwiedza Państwa stronę.
Znamy skuteczne zastosowania technik marketingowych, dobór kolorystyki tekstów do strony, wybór kanałów reklamowych w internecie opracowanie grafik reklamowych.

Analiza zachowania e-konsumentów

  • ​Media społecznościowe i e-komunikacja
  • Planowanie mediów w reklamie
  • Public relations
  • Zarządzanie kampanią reklamową w Internecie
  • ​Marketing w handlu i usługach