Jako firma dobrze rozumiejąca potrzeby wymagającego Klienta biznesowego, jesteśmy w stanie przygotować profesjonalną ofertę Internetu, charakteryzującą się niezawodnością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Na terenie objętym zasięgiem naszej sieci gwarantujemy stabilne łącza, o przepustowości dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta, również w pakietach z publicznymi adresami IP.

Radiowe łącza asymetryczne i symetryczne w technologii 5HGz są świetną alternatywą dla firm poszukujących łącz o prędkościach od 10Mbps do 100Mbps, dla których istotnym czynnikiem jest niski koszt instalacji oraz abonament miesięczny. Po pozytywnym potwierdzeniu warunków technicznych uruchomienie usługi możliwie jest w przeciągu kilku dni.

Profesjonalny Internet dla Firm to:

  • stały, nieograniczony dostęp do sieci bez limitów (łącza asymetryczne i symetryczne) ściągania i wysyłania danych,
  • możliwość dopasowania profilu usług do zmieniających się potrzeb Klienta,
  • łącze o bardzo wysokiej niezawodności,
  • najlepszy sprzęt jaki jest obecnie dostępny na rynku,
  • możliwość wykorzystania łącza do wielu zastosowań (np: dostęp do Internetu, transmisja obrazu, dźwięku, przesyłanie dużych ilości danych – np. w celu ich archiwizacji poza siedzibą firmy,
  • połączenie w jedną strukturę informatyczną kilku lokalizacji – VPN, korzystanie z usług telefonicznych w technologii VoiP)

​Wycenę łącza internetowego oraz wszelkich kosztów związanych z przyłączeniem w przypadku klienta biznesowego przygotowujemy indywidualnie.