Internet Światłowodowy

Montaż światłowodu w domu zapewnia najszybsze połączenie z internetem, stabilność łącza, minimalny czas opóźnienia oraz szybkie przesyłanie i pobieranie danych. Technologia ta zapewnia niezbędne narzędzia dla użytkowników, którzy korzystają z Internetu w celach prywatnych lub biznesowych.

Największą korzyścią płynącą z korzystania z Internetu światłowodowego jest duża prędkość.
Strony internetowe ładują się błyskawicznie, a filmy i muzyka streamowane są bez przerw i opóźnień. Prędkość pobierania i wysyłania plików jest najszybsza ze wszystkich dostępnych opcji na rynku. Dzięki temu możemy szybko i łatwo pobierać i przesyłać duże pliki.
Światłowody używane w sieciach światłowodowych mają bardzo małą utratę sygnału w trakcie transmisji, dlatego dane można przesyłać na bardzo duże odległości bez konieczności wzmacniania sygnału. 

Dzięki transmisji danych poprzez światłowód, którego przewód wykonany jest z włókna szklanego lub plastikowego, łącze światłowodowe zapewnia większą odporność na zakłócenia zewnętrze, takie jak warunki atmosferyczne, w związki z czym połączenie jest bardziej niezawodne. 

Internet radiowy 

Sieci bezprzewodowe to niewątpliwie najwygodniejszy sposób łączenia się z infrastrukturą telekomunikacyjną. Dostęp do sieci Internet realizowany w technologii radiowej sprawdza się idealnie na terenach o mniejszym zaludnieniu i słabiej zurbanizowanych, do których nie dotarła jeszcze technologia światłowodowa.
W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców powiatu nowosądeckiego w ciągu ostatnich kilkunastu lat wybudowaliśmy sieć nadajników krótkiego zasięgu. Do większości stacji został doprowadzony przyłącz światłowodowy, co zdecydowanie podniosło stabilność połączenia oraz poziom świadczonych usług.

Posiadamy nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturę. Dzięki temu możemy zapewnić szybki i stały internet na wsi i w mniejszych miejscowościach

W przeciwieństwie do Internetu mobilnego nie ma żadnych limitów pobierania i wysyłania. Korzystasz ile chcesz i kiedy chcesz

Z nami nie ryzykujesz. Przyjeżdżamy, sprawdzamy warunki techniczne i dopiero wtedy podpisujesz umowę.
Kontaktuj się ja Ci wygodnie – telefonicznie, mailowo czy za pomocą social mediów. Odpowiadamy błyskawicznie a nasi serwisanci pracują lokalnie, dlatego zawsze mogą szybko reagować gdy jest to potrzebne!